Усі вагітні жінки прекрасні! Вони перебувають у дивовижному стані, коли змінюється не тільки їх тіло, а й обличчя і погляд. Вагітність пролетить швидко, а згадувати цей щасливий період жінка буде все життя! Тому краще, якщо пам’ятні фотографії будуть зроблені не похапцем на звичайний смартфон, а справжнім професіоналом в студії або на природі.

Якщо ви чекаєте першу дитину, ідеальний час для проведення фотозйомки – 32-34 тижні вагітності. Якщо це повторна вагітність, то цей час – 29-32 тижні. Якщо чекаєте двійнят –  зніматися краще на більш ранніх термінах, приблизно з 25-го тижня вагітності. Але розміри животиків настільки індивідуальні, що доцільніше  ці моменти обговорити з фотографом і вже разом вирішити, коли пора. В цілому, кращий момент для фотосесії – це той період, коли майбутня мама добре себе почуває, а животик вже відчутно помітний. Макіяж і укладка обов’язкові! Під час вагітності у жінок трохи змінюються риси обличчя, і професійні візажисти вміють коригувати обличчя, підкреслювати переваги і приховувати недоліки.  Колір одягу. Гармонійніше всього на майбутніх мам виглядають однотонні предмети гардеробу, вони можуть бути як світлих, пастельних кольорів, так і яскравих і темних. Чудово виглядають на фотографіях нижня білизна і пеньюари. Один дуже важливий момент – ви повинні відчувати себе впевнено і подобатися собі! Якщо ваш чоловік буде брати участь у фотозйомці, то обов’язково зверніть увагу і на його одяг. Кольорова гама ваших образів повинна поєднуватися, але не зливатися воєдино. Сорочки, штани, шкарпетки і черевики – ідеальний варіант. Процес підготовки до фотосесії вагітності не такий вже простий. Ідею зйомки потрібно продумати, і з місцем її проведення визначитися, і про власний образ задуматися. Але воно того варте! Адже завдяки отриманим фотографіям Ви зможете потім з посмішкою їх розглядати, показувати фото дітям, згадувати той прекрасний хвилюючий стан і замислюватися над можливим поповненням у сім’ї 🙂

Знаєте, немає нічого гарнішого вагітної жінки … В очах – щастя … У серці – любов … На щоках – рум’янець … А всередині – маленьке життя.