Індивідуальна фотосесія – це спосіб заявити про себе, пізнати себе з нової сторони. Адже можна створити абсолютно унікальний образ, продемонструвати його оточуючим, та й просто себе порадувати.

Якщо Ви плануєте провести індивідуальну фотосесію, то знайти хорошого фотографа – далеко не єдина Ваша задача. Адже необхідно ще правильно підготуватися до цього заходу, щоб знімки вийшли максимально якісними.

По-перше, придумайте основну ідею. Почніть з розробки загального задуму, а потім переходьте до деталей: вибору одягу, декору, зачіски і макіяжу. Чим детальніше Ви зможете описати свою ідею фотографу, тим краще. Буде не зайвим запитати у нього поради з приводу правильності обраної ідеї. Можна також звернутися за допомогою до стилістів і візажистів, щоб вони допомогли створити вам якісний образ.

По-друге, прийміть як факт те, що ви втомитеся. Тривалі фотосесії хороші тим, що можна не поспішати, розслабитися і краще розкритися. Але разом з цим прийде і втома. В кінці зйомок ви будете почувати себе немов після хорошого тренування. Тому після фотосесії найкраще запланувати відпочинок.

По-третє, будьте собою! Часто буває так, що розслабляєшся тільки до кінця зйомок. Саме в такі моменти можуть вийти дуже красиві кадри. Тому будьте собою, надихайте і надихайтеся!

Вам сподобається бути у фокусі!