Те, якими будуть весільні фотографії, залежить не тільки від фотографа, а й від самих молодят. Тому, щоб не розчаруватися, не допускайте наступних помилок.

  1. Не обговорити таймінг дня із фотографом.

Результат весільної фотосесії залежить від того, у яку пору дня вона проходить: наприклад, яскраві промені сонця змусять вас мружитись, у той час як на заході сонця можна отримати по-справжньому чарівні кадри. Тому обов’язково узгоджуйте час зйомки із фотографом.

  1. Не розповісти фотографу про свої побажання.

У кожної нареченої свої уявлення про те, що таке ідеальна весільна фотосесія і, повірте, вони далеко не завжди так очевидні, як може здатися, а фотограф не вміє читати ваших думки. Хоча… 🙂 Тому можете обговорити перелік кадрів, які обов’язково повинні бути у вашому весільному фотоальбомі.

  1. Пропустити першу зустріч нареченого і нареченої.

Момент, коли наречений вперше бачить наречену – це один з найбільш зворушливих моментів весілля, тому його організації варто приділити особливу увагу. Обговоріть разом з фотографом можливі сценарії, виберіть відповідне місце і виділіть хоча б кілька хвилин на те, щоб побути разом перед початком церемонії.

  1. Почати пошуки фотографа надто пізно.

Календар зайнятості хороших професіоналів може бути розписаний на кілька місяців вперед, тому починати пошук фотографа можна вже за 5-6 місяців до дати весілля.

  1. Відмова від передвесільних love story.

Передвесільна зйомка – це прекрасний спосіб спрацюватися з фотографом і навчитися поводити себе перед камерою, якщо у вас з нареченим раніше не було досвіду зйомок. А значить, у день весілля ви вже не будете так нервувати і переживати.

Подумайте про пошук фотографа на весілля вже зараз, обговоріть все, що вас цікавить. Будьте щирими, адже це – найголовніша прикраса кожного кадру!

Вдалих вам фотосесій! 🙂