Малюк народився, з’явилося багато турбот, навколо метушня і здається, що світ навколо перевернувся. Пройде час і складно буде згадати красу тих перших днів: спимо, їмо, спимо. А ще солодкі посмішки під час сну і крихітні пальчики, які міцно тримаються за палець. Як це запам’ятати? Легко! Просто зробіть першу фотосесію новонародженого малюка. А ми у цій статті розповімо Вам, як підготуватися до першої в житті малюка фотосесії, щоб результат Вас порадував.

5 важливих порад  при підготовці до фотосесії новонароджених малюків

 1. Домовляємося заздалегідь з фотографом. Поки ви вагітні, є час, щоб посидіти в Інтернеті і вибрати дитячого фотографа. Потім не до цього буде, повірте нашому досвіду. У професійного фотографа є не тільки хороша техніка і вміння працювати з маленькими фотомоделями, але і відповідний реквізит.
 2. Готуємо реквізит. Якщо у фотографа все є – прекрасно! А якщо мама рукодільниця і все життя мріяла зв’язати для своєї новонародженої крихти шапочку гнома? Звичайно в’яжіть, готуйтеся в задоволення. Хорошими елементами реквізиту будуть:
 • в’язана шапочка і плед одного кольору;
 • однотонні подушки, шарфи і пледи;
 • плетені кошики великих розмірів – сплячі дітки в них дивовижні;
 • дитячі іграшки (ведмедики, кубики);
 • стильні окуляри, м’ячик, метелик – реквізит для хлопчиків;
 • живі квіти.
 1. Готуємо вбрання. Для новонародженої крихітки підійдуть  шапочки, шкарпеточки, боді. Бажано однотонні. Є ошатне плаття для доньки – одягаємо, а до можна додати мереживні обручі. Буде справжня принцеса. Є костюмчик  у вигляді з метеликом для хлопчика – теж готуємо. Може не все використаємо, але приготувати такі речі можна.
 2. Приводимо себе в порядок. Звичайно, мама повинна бути доглянутою кожен день, не тільки в день проведення фотосесії новонародженого малюка. Зробіть макіяж в натуральних тонах, укладіть волосся. До речі, для створення фото, де крупним планом видно  дитячі пальчики і Ваші руки, потрібно підготуватися – зробити манікюр. Колір лаку – максимально натуральний. Малюку теж потрібно підрізати нігтики.
 3. Ситі і спокійні. Дитина повинна бути покормлена. Мама з татом – не виняток J  Ваш настрій передається дитині, тому на Вашій фотосесії новонародженого будьте спокійні, терплячі і мудрі. Малюк це відчуває і фотосесія пройде легко, на одному диханні.

Фотомодель з пелюшок? А чому б і ні? Ми будемо щасливі,  якщо наші поради і рекомендації допоможуть Вам підготуватися до фотосесії, а її результатом стануть дивовижні фотознімки сімейного тепла, справжнього кохання і величезного щастя – Вашого малюка.