Малюки, які солодко сплять на подушці ,  у корзинці або на руках у люблячих батьків – такі фотографії настільки ніжні,  що нікого не залишать байдужим. Така зйомка є другою за популярністю після фотосесії вагітних.  Фотосесію новонароджених роблять у перші 5-14 днів життя дитини. І сьогодні це скоріше хороша традиція, ніж розкіш.

Багато батьків з обережністю відносяться до фотосесії новонароджених діток. З одного боку,  хочеться отримати гарні фотографії свого малюка, а з іншого –  є багато страхів, сумнівів і запитань…У когось через клопоти і турботи банально не вистачає  на це часу . І тоді, на жаль, батьки упускають цей чарівний момент у житті свого малюка. А фотосесія новонароджених настільки унікальна і незвичайна, що  повторити її через місяць – півтора практично неможливо.

Пошук хорошого фотографа новонароджених – це заняття, яке потребує часу. За запитом «фотограф новонароджених » Google видасть Вам чимало варіантів, серед яких і потрібно буде знайти того єдиного СВОГО фотографа, у якого порадує і процес, і результат. А для цього потрібно «пролистати»  не один десяток сайтів різних фотографів, ознайомитися з їх роботами, цінами, почитати відгуки і навіть особисто порозмовляти по телефону. Усе це забирає чимало часу.

Тому фотографа для новонароджених краще шукати ще тоді, коли ви «у положенні»J Адже з народженням малюка Ви з головою поринете у турботи, пов’язані із появою на світ Вашого скарбу, і повірте, Вам буде зовсім не до того, щоб шукати фотографа.

При виборі фотографа новонароджених орієнтуйтеся, в першу чергу, на його портфоліо. Якщо презентовані фотографії на сайті чи у соц.мережах Вам подобаються – сміливо телефонуйте і замовляйте зйомку.  Також спочатку можна замовити фотосесію вагітності, а потім (якщо стиль роботи фотографа і отриманий результат Вам сподобався) – замовити у нього фотосесію новонародженого малюка.

І звичайно, важливо говорити! Телефонуйте до фотографа, чиї роботи Вам припали до душі. Не бійтеся задавати запитання. Адже це нормально,  коли майбутня матуся хоче дізнатися, кому довірити свого 5-ти денного малюка і як все буде відбуватися.

До зустрічі на фотосесії Вашого малюка!