photo lovely blog

by Amina

Як вибрати фотографа для фотосесії новонароджених?

Малюки, які солодко сплять на подушці ,  у корзинці або на руках у люблячих батьків – такі фотографії настільки ніжні,  що нікого не залишать байдужим. Така зйомка є другою за популярністю після фотосесії вагітних.  Фотосесію новонароджених роблять у перші 5-14 днів життя дитини. І сьогодні це скоріше хороша традиція, ніж розкіш.

Читати далі

Індивідуальна фотосесія

Індивідуальна фотосесія – це спосіб заявити про себе, пізнати себе з нової сторони. Адже можна створити абсолютно унікальний образ, продемонструвати його оточуючим, та й просто себе порадувати.

Читати далі

Як підготуватися до фотосесії новонародженого?

Малюк народився, з’явилося багато турбот, навколо метушня і здається, що світ навколо перевернувся. Пройде час і складно буде згадати красу тих перших днів: спимо, їмо, спимо. А ще солодкі посмішки під час сну і крихітні пальчики, які міцно тримаються за палець. Як це запам’ятати? Легко! Просто зробіть першу фотосесію новонародженого малюка. А ми у цій статті розповімо Вам, як підготуватися до першої в житті малюка фотосесії, щоб результат Вас порадував.

Читати далі

Фотосесія вагітності – якою вона повинна бути?

Усі вагітні жінки прекрасні! Вони перебувають у дивовижному стані, коли змінюється не тільки їх тіло, а й обличчя і погляд. Вагітність пролетить швидко, а згадувати цей щасливий період жінка буде все життя! Тому краще, якщо пам’ятні фотографії будуть зроблені не похапцем на звичайний смартфон, а справжнім професіоналом в студії або на природі.

Читати далі